użytkowników: 0, gości: 1, 16.06.2024r.

Newsletter

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje prosto z naszej strony?

Konferencja MEDIONALIA 2011

Konferencja MEDIONALIA 2011

W dniach 12-13 listopada, w Audytorium Novum na terenie Politechniki Gdańskiej odbędzie się konferencja dla dziennikarzy studenckich MEDIONALIA.MEDIONALIA to warsztaty dziennikarskie dla studentów zaangażowanych w mediach. Konferencja odbędzie się po raz drugi, ponieważ organizatorzy ponowili ubiegłoroczny pomysł, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zebrał dobre opinie. Tak jak w ubiegłym roku, konferencja odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej w Audytorium Novum. Będzie składać się z części dyskusyjnej (panele dyskusyjne na auli) i warsztatowej (w mniejszych grupach). Konferencja skierowana jest do młodych, studenckich dziennikarzy, którzy nie posiadają humanistycznego wykształcenia, a jednak chcą rozwijać się w dziedzinie dziennikarstwa. Ponadto celem konferencji jest zintegrowanie środowiska młodych dziennikarzy, by stworzyć im perspektywy do łatwiejszego wejścia na rynek pracy. Formuła konferencji jest otwarta i bezpłatna.


Prelegentami podczas konferencji będą profesjonaliści, tacy jak: Adam Hlebowicz – radio PLUS, Hanna Kordalska-Rosiek – TVP Gdańsk, Adam Kasprzyk – TVN 24, Tomasz Słomczyński – Dziennik Bałtycki oraz Michał Lewandowski – rzecznik prasowy Lechii, Natalia Hatalska – blogerka.


Warsztaty odbędą się w Radiu Plus, Radiu Gdańsk, TVP Gdańsk oraz Gazecie Wyborczej. Będą dotyczyły fotografii, reportażu, recenzji oraz public relations.


Konferencja jest organizowana pod patronatem: prof. dr hab. inż. Henryka Krawczyka Rektora Politechniki Gdańskiej, dr hab. Piotra Dominiaka prof. PG Dziekana Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG, dr hab. inż. Krzysztofa Goczyły prof. PG Dziekana Wydziału Elektroniki Telekomunikacji, i Informatyki Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Jacka Namieśnika Dziekana Wydziału Chemicznego, Tasku oraz Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej.


Organizatorem konferencji jest Ruch Akademicki POD PRĄD na PG, a wspomaga je Koło Mechanik z Wydziału Mechanicznego.

Więcej: www.medionalia.plTagi: medionalia konferencja pg dziennikarze studenci

Hunter | 04.11.2011 | komentarz[1]

0.046 |